Ďakujem za 1701

Autor: Tomáš Kováčik | 11.3.2012 o 16:21 | (upravené 11.3.2012 o 17:12) Karma článku: 8,04 | Prečítané:  262x

Ďakujem Vám všetkým 1701 obyčajným ľuďom, ktorí ste mi vyjadrili dôveru. Vážim si to. Hoci nie som známou tvárou z billboardov ani obrazoviek, dôverovali ste mi a ja Vám za to ďakujem.

Včera najskôr prichádzali nelichotivé správy. Najskôr sa moja drahá ženuška od jej mamy dozvedela, že v ich obvode ma volili len traja. Potom po polnoci prišla moja mama z jednej z topoľčianskych volebných komisií a povedala, že u nich som nemal ani jeden hlas. Priznám sa, bol som smutný a uvedomil som si, že hoci som pripravený nedostať sa do parlamentu, na potupnú prehru pripravený nie som.

Postupne som to však musel nechať tak a premýšľať aj o tejto možnosti, potláčať pani pýchu, ktorá sa proti tomu tak búrila.

O cca 5.30 ráno som dostal sms od Braňa Škripeka o tom, že bol prekrúžkovaný. Nahlodaná pýcha sa ozvala znovu, pridala sa žiarlivosť a musel som ich rozumom premáhať a žičiť Braňovi, charakternému človeku toto neľahké povolanie, cestu, na ktorú sa dostal. Uvedomil som si tiež, že je na to zďaleka lepšie pripravený ako ja, že mám ešte dosť času. A že týmto charakterným ľuďom chcem a môžem pomáhať v nastupujúcich neľahkých časoch.

 

A tak chcem teraz už len veľmi pekne poďakovať, že ste toľkí verili mne, obyčajnému človeku, kresťanovi, Tomášovi Kováčikovi. Vážim si to.

A hoci nás čaká ťažké obdobie, dôverujme, že sa Pán postará. Snažme sa meniť svet okolo nás k lepšiemu, podržme dvere susedovi, odnesme babke nákup, pomôžme mamičke nastúpiť s kočíkom do autobusu... Meňme svet zo svojho okolia. Zdola až hore.

TOMÁŠ

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žitňanská: Dlžoby už bránia ľuďom zamestnať sa

Dať druhú šancu zadlženým je v slušnej demokratickej krajine štandardom, myslí si ministerka spravodlivosti (rozhovor).

ŠPORT

Šokoval gestom, hrá sebecky. Ronaldo nadáva spoluhráčom

V španielskej lige dal iba dva góly.

KOMENTÁRE

Fico chce nasadiť Smeru ľudskú tvár. Pre ľudí, či pre svojich?

V štáte, kde páchatelia unikajú pred trestom a politici pre zodpovednosťou?


Už ste čítali?